Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dobromilice jsou zakleté - videa ze závodů 24.6.2017

26. 6. 2017

Závody v Kobeřicích 17.6.2017 se povedly hlavně starším žákům s 1. místem. Mladší žáci obsadili krásné 3 místo. Bohužel admin chyběl a videa nejsou k dispozici. Tréninky jsou pravidelné a snaha o zlepšování výkonů je nutná. Lokální soutěže se daří obsazovat stupně vítězů, ale v širší konkurenci jsou potřeba rychlejší časy.

Právě trochu širší konkurence byla například na závodech v Dobromilicích, kam přijely i týmy ze středu okresu. Bohužel Dobromilické terče jsou někdy těžší, než ty nástřikové. Naši mladší borci v A týmu špatně zapojili B na rozdělovač a i když by to zde měla hlídat pojistka, hadice vystřelila. B tým krásně vyběhl a náš levý proudař Mareček měl nejlepší čas celé soutěže. Bohužel pravý proud Adámek znejistěl u spojek, savice byly rychlé a strojník ještě rozpařen kvalitním metalem Rockového mlýna se nestyděl a správně tomu dal. Bohužel do pomalejší pravé větve vedení šla voda rychleji, než do levé. Výstřik v 14s je dosti slušný čas.

Starší žáci byli o pouhých 17 setin za Kobeřicemi A s časem 20,70s. Krásné 2. místo, přesto na trénincích jde to i za 18s.

vysledkydobromilice2017.jpg

 

 

Mladší žáci A

Mladší žáci B

Starší žáci